sobota, 9 lutego 2019

Ślubnie...

Za miesiąc już wiosna, czas przestawić biologiczne zegarki. Nakręcaj mechanizm zegara zaraz po obudzeniu. Kiedy zegarek pracuje w ciągu dnia ze świeżo nakręconą sprężyną, łatwiej znosi wstrząsy i uderzenia. Podobnie jest z nami, kiedy rozpoczynamy dzień ze świeżo nakręconą sprężyną wewnętrzną, lepiej jesteśmy przygotowani do stawienia czoła życiu. Zaopatrz więc od rana, swój umysł w witaminy myślowe i zajmij podświadome myślenie, konstruktywnymi zadaniami. Im więcej czytasz, uczysz się, dyskutujesz i eksperymentujesz. Tym bardziej prawdopodobne jest, że natkniesz się na pomysł, który w połączeniu z Twoimi zdolnościami i zasobami, doprowadzi Cię do wielkiego sukcesu w Twojej dziedzinie. Każdy dzień zbliża Cię do osiągnięcia marzeń. Dobra strategia sprawi, że dni nie będą takie same, nie będą monotonne. Życie nabierze nowego sensu, stanie się pasją. 
Wyzwaniem i pasją może być małżeństwo, bo oto dwoje ludzi spotyka się przypadkiem i okazuje się, że czekali na siebie całe życie, to jest miłość.

Kochajcie się nawzajem i szanujcie bo to w życiu jest najważniejsze. Pozdrawiam cieplutko Monika.


" Małżeństwo bez miłości to dożywotnie galery." George Sand

3 komentarze:

 1. Pięknie napisane i cudny box na taka okoliczność.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Moniko. Dawno mnie tu nie było, ale nie zawiodłam się. Jak zwykle ujrzałam cudowne, pełne ciepła dzieło. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Moniko po wielu, wielu miesiącach nieobecności. Dalej wspaniale piszesz i teraz sobie uświadomiłam, że brakowało mi Twojego optymizmu. To prawda w życiu najważniejsza jest miłość i wzajemny szacunek. Box jest cudny. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Ci, którzy wnoszą w życie innych ludzi promień słońca to ludzie, którzy nie potrafią zatrzymać go dla siebie. Dziękuję za ten promień:)