niedziela, 20 września 2015

Ciąg dalszy prezentów......

Kiedy twórca da­je w pre­zen­cie swoje rękodzieło, to da­je nie tyl­ko swój trud włożony w tę pracę,
ale co najpiękniejsze, daje cząstkę sa­mego siebie. Choćby naj­skrom­niej­sze rękodzieło z ser­ca, myśli i poświęco­nego cza­su uczy­nione, właśnie to będzie dla mnie naj­piękniej­szym pre­zen­tem. Dokładnie  taki prezent ofiarowała mi nasza Danusia. Poprosiłam was o wirtualny prezent tak dla zabawy, żeby te candy troszeczkę urozmaicić. Nie spodziewałam się jednak, że jeden z prezentów znajdzie się w moim posiadaniu, cudowne małe krzyżyki są moje. Czyż ten hafcik nie jest piękny?
 Ślicznie Ci dziękuję Danusiu, oprawiłam i będzie wisiał nad moim biurkiem :) 


 Do haftu Danusia dołączyła kilka słów od siebie i jeszcze coś....


Kolejny hafcik z kominiarczykiem na szczęście, muszę powiedzieć, że już mi je przyniósł. Wywołał uśmiech na mojej twarzy i radość w sercu, cóż więcej mi potrzeba. To czy będziesz szczęśli­wy za­leży tyl­ko od ciebie. Życie pełne jest nieroz­pa­kowa­nych prezentów, trzeba je tylko zauważyć i przyjąć z otwartym sercem. Tego jeszcze nie oprawiłam, ale chciałam się z wami podzielić moją radością.  Dziękuję Ci Danusiu za ten piękny prezent a Was zapraszam do Danusi tworzy piękne hafty i nie tylko:)
Tymczasem się żegnam mam jeszcze dwa zaległe posty, więc niebawem wrócę miłej niedzieli Wam kochani życzę Monika:))

 
"Od­czu­wać wdzięczność i nie wy­razić jej, to jak­by mając pre­zent i pragnąc go wręczyć ko­muś, zat­rzy­mać go dla siebie… "

30 komentarzy:

 1. Moniczko aż mi głupio że sama o tym nie pomyślałam:(
  piękny prezent dostałaś:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie powinno być Ci głupio,bo niby dlaczego przecież mam już od Ciebie piękny prezent, etui służy bardzo dobrze. Pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń
 2. Cudowne upominki. Masz rację wszystko co robimy to z całego serca wkładając w nie swą duszę. Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem Urso zwłaszcza gdy patrzę lub dotykam chustę, którą dostałam od Ciebie:)Pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń
 3. Uwinęłaś się ekspresowo z oprawieniem swego loga. Cieszę się, że mogłam cząstkę siebie w tych hafcikach Ci ofiarować. Niech Ci się szczęści, kominiarczyk tego dopilnuje.)
  Dziękuję za post poświęcony mojej osobie i temu co robię.
  Pozdrawiam Monisiu.)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja Ci Danusiu dziękuję, haft jest śliczny i jestem nim oczarowana. Oprawiłam go jak najszybciej, znając siebie gdybym tego nie zrobiła teraz, to potem mogłoby to zbyt długo trwać. Pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń
 4. Świetny prezent od Danusi. I jaki wymowny......
  Kominiarczyk na pewno przyniesie Ci szczęście. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie Danusia miała świetny pomysł,mam teraz swoje logo i na dodatek haftowane, szczęście zawsze się przyda.Pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Dzięki Bożenko, jest faktycznie piękny:) pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń
 6. Bardzo piękne prezenty:) kominiarczyk taki uroczy i do tego przynosi szczęście:)))) a logo? Świetny pomysł na upominek:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Anitko, kominiarczyk zaraz dostanie misję specjalną, a logo no cóż Danusia ma bardzo fajne pomysły i jeszcze nie raz nas zaskoczy:) pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń
 7. Piękny prezent dostałaś, głupio mi że przez to całe remontowe zamieszanie nie pomyślałam by zrobić prezent Tobie :( w wolnej chwili chciałabym to zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie powinno Ci być głupio, Danusia miała taką fantazję, że ten jej wirtualny prezent po prostu wysłała do mnie. Na pewno będzie jeszcze okazja co się odwlecze to nie uciecze, remont to ważna sprawa i bardzo zajmująca,nie zazdroszczę:) pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń
 8. Wspaniałe prezenty dostałaś od Danusi. Wiem, że ma wielkie serce dla każdego, a jej hafciki są boski. Kochana z niej kobitka. Cieszę się wraz z Tobą, że jesteś szczęśliwa. Życzę wszystkiego dobrego i cieplutko pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie Danusia jest niesamowita w życiu bym nie pomyślała, że tak po prostu wyśle mi te swoje hafty. Pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń
 9. Piekny prezent moja droga otrzymalas od Danusiu, wspanialy i mysle, ze bedzie to piekna pamiatka.Wszystkiego dobrego!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno i powiem Ci, że mam już kilka takich cudownych pamiątek łącznie z Twoim notesem, wszystko pieczołowicie przechowuję:) pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń
 10. Odpowiedzi
  1. Dziękuję Basiu jest świetny, to prawda:) pozdrawiam ciepło:)

   Usuń
 11. Absolutnie super! I ten kominiarczyk po prostu cudny! Jak pięknie napisałaś o prezentach ręcznie wykonanych...:) Pozdrawiam:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałam to co myślę, chociaż dziś nie wiele osób umie docenić takie prezenty, tu naszym świecie blogowym jest inaczej. Pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń
 12. Danusia to Danusia! ;-D
  A hamak super!

  OdpowiedzUsuń
 13. Zawsze cenię prezenty podarowane od serca,a jak jeszcze sprawiają radość to podwójnie cieszy.
  Moniko zostałaś obdarowana wspaniale,takich prezentów się nie zapomina,cieszą i zdobią ,piękne.
  Pozdrawiam serdecznie :)))

  OdpowiedzUsuń
 14. Piękny prezent od Danusi . Taki dosłowny i taki dla Ciebie :) A kominiarczyk niech strzerze , pilnuje i przynosi szczęście:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. No tak - taki piękny prezent zasługuję na honorowe miejsce nad biurkiem, a kominiarczyk gdzie znajdzie swoją przystań? Cieplutko pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Ci, którzy wnoszą w życie innych ludzi promień słońca to ludzie, którzy nie potrafią zatrzymać go dla siebie. Dziękuję za ten promień:)