środa, 30 kwietnia 2014

Wyróżnienie Liebster.....

Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za “dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.”

Muszę się pochwalić ostatnio dostałam  2 wyróżnienia i wypada mi odpowiedzieć na pytania dziewczyn.  Pierwsze wyróżnienie dostałam od Doroty


Oto pytania jakie zadała mi Dorota


1. Kto lub co najbardziej Cię inspiruje?
  Natura i moja młodzież.

2. Co daje Ci prowadzenie bloga?

  Mam możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi i podziwiania ich pasji i twórczości jednocześnie chciałam pokazać swoje prace i poddać je ocenie innych.
 

3. Wakacje letnie czy ferie zimowe? 
  Raczej letnie.

4. Dobra książka czy dobry film?
  Jedno i drugi w zależności od sytuacji.

5. Ulubiony kolor i czy przypisujesz mu magiczną moc?

  Niebieski i wszystkie jego odcienie, a co do magi to nie zastanawiałam się nad tym.

6. Co sprawia Ci największą przyjemność?

  Lubię sprawiać przyjemność innym i patrzeć jak się cieszą.

7. Twoja ulubiona potrawa?

   Pstrąg z rusztu.
8.  Szpilki czy tenisówki?

    Jedno i drugie w zależności od sytuacji i stroju.

9. Twoje robótkowe marzenie?

  Mam mnóstwo marzeń, najbardziej to chciałabym się nauczyć wikliny papierowej , ale brak czasu na wszystko to co mi się marzy.

10. Czy jest coś czego bardzo chciałabyś się nauczyć?

   Haftu  wstążkowego.

11. Czy według Ciebie przyjaźń między kobietami jest możliwa?
   Nie wierzę w taką przyjaźń na długie lata, na krótką metę tak dopóki łączy ich jakiś cel lub wspólne zainteresowania to owszem. Taką prawdziwą przyjaźń jest bardzo trudno spotkać, a to co my nazywamy przyjaźnią to jest zwykłe koleżeństwo. Być może jestem w tej chwili cyniczna, ale w ostatnim czasie bardzo zawiodłam się na osobie którą uważałam za przyjaciółkę i po prostu przewartościowałam swoje priorytety 
Następne wyróżnienie przyszło  od Szymki
Prowadzi bardzo fajnego bloga warto do niej zajrzeć, zapraszam:)) 
Oto pytania od Szymki

1.Co daje Ci największą radość w życiu? 

  Największą radość dają mi sukcesy moich dzieci
 

2.Jakie jest Twoje motto życiowe?
   Żyj i pozwól żyć innym.
 

3.Wolisz planować czy działać impulsywnie?
  Kiedyś działam impulsywnie, dziś trochę planuję ale i tak łapię się na tym, że najpierw coś zrobię a potem myślę.

Dorocie i Szymce bardzo dziękuję za wyróżnienie jest to bardzo miłe gdy znajdujesz w śród nominowanych blogów swój. Ja osobiście lubię takie chwile wiem, że trzeba znaleźć trochę czasu no odpowiedzi i nominacje następnych, ale dzięki takim akcjom możemy się wspólnie poznać. Teraz powinnam nominować następne blogi jednak zrobię to w następnym poście

Poz­na­jemy no­wych ludzi i na­wet nie zda­jemy so­bie spra­wy z te­go, że właśnie Ci ludzie za dzień, tydzień lub rok mogą stać się naszy­mi naj­lep­szy­mi przy­jaciółmi. Naszą cząstką życia. 

Pozdrawiam serdecznie Monika:))

5 komentarzy:

 1. 'Poz­na­jemy no­wych ludzi i na­wet nie zda­jemy so­bie spra­wy z te­go, że właśnie Ci ludzie za dzień, tydzień lub rok mogą stać się naszy­mi naj­lep­szy­mi przy­jaciółmi. Naszą cząstką życia. ' -Ale to jest piekne !Az sie wzruszylam bo ta sentencja mowi o prawdzie najczystszej. Jest mi bardzo milo , ze Ciebe poznalam. Odpowiedzialas pieknie na pytania i powiem Ci , ze laczy nas trzecie pytanie.Bo ja tak samo juz teraz planuje, aczkolwiek czasem zdarzy mi sie byc stara soba ktrora dziala na goraco ;) Moniczko serdecznie Ciebie Pozdrawiam i zycze milego dnia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje Moniko i przyznam, że mnie tez haft wstążkowy chodzi po głowie, ale oczywiście czas jest moim przeciwnikiem:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :)), faktycznie trzeba na to znaleźć trochę czasu i chęci przede wszystkim :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuję nominacji i pozdrawiam cieplutko:)))

  OdpowiedzUsuń

Ci, którzy wnoszą w życie innych ludzi promień słońca to ludzie, którzy nie potrafią zatrzymać go dla siebie. Dziękuję za ten promień:)