piątek, 27 lutego 2015

101 Dalmatyńczyków.......

Pieski
"Raz dwa pieski na podwórzu zobaczyły kość niedużą! Biegną do niej ile siły! Już ją mają! Już chwyciły! Biały piesek do czarnego warczy: - Oddaj kość kolego! Oddać kostkę? Nie mój miły ja ją pierwszy zobaczyłem. Kłótnia toczy się zajadła. Nagle pieskom kość upadła, ale wówczas patrzcie dzieci, porwał kostkę piesek trzeci" D. Gellnerowa


Moja inspiracja na temat " 101 Dalmatyńczyków" Dzisiaj będzie bardzo krótko i na temat ale będą zdjęcia w większej ilości bo nie, mogłam się zdecydować, które lepiej pokazują jak karteczka jest zrobiona. W lutym w wyniance bajkowej u Lidzi tematem były dalmatyńczyki. Zrobiłam kartkę sztalugową z cegiełkami grafiki z internetu w środku zwrotka wiersza L. J. Kern zapraszam do oglądania i krytykowania:) Kartka poleciała do Agaty mam nadzieję, że jej się spodobała:)


Ciekawa jestem jak wam się podoba? U Lidzi można pooglądać inne kartki i zagłosować na tę najładniejszą zapraszam do Lidzi :) 
PS. Moja karteczka właśnie dotarła więc już się nią chwalę jest śliczna i na dodatek z bonusem. Dziękuję Ci kochana za taką śliczną karteczkę i zakładkę jeszcze tu wstawiam i bardzo dziękuję. Kartka otrzymałam od Misiek77Pozdrawiam serdecznie i miłego weekendu życzę Monika:)

11 komentarzy:

 1. Moniko, chyba nikt nie będzie krytykował takiego ślicznego obrazka:)) Pieski, zwłaszcza małe są kochane przez wszystkich, pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Monia pięknie rosprawiłaś sie z tematem tych piesków,kartka wyszła super.
  Oczywiście była ,głosowałam bo wiem co znaczy dobra zabawa,sama takie prowadzę .
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna karteczka:)) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna pieska kartelunia ...urocza:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie się podoba i to BARDZO :) Pięknie skomponowana i taka milusia jak małe psiaki :)
  Pozdrawiam serdecznie,

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne karteczki; pieski zawsze są sympatyczne.
  Słonecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczna karteczka:) super pomysł i wykonanie:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pieski same w sobie zawsze są rozbrajające. Świetna kartka.

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiałam bajkę o 101 Dalmatyńczykach...a teraz z sentymentem wspomninam.Dziękuję!:)Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń

Ci, którzy wnoszą w życie innych ludzi promień słońca to ludzie, którzy nie potrafią zatrzymać go dla siebie. Dziękuję za ten promień:)